Fethİye Yamaç Paraşütü

Dünyanın sayılı yerlerinden birisi olan doğası ve deniziyle birlikte 2006 yılında Dünyanın en iyi plajı seçilen Ölüdeniz Plajı ve Fethiye ilçesinin öncüsü olan Ölüdeniz de sizlerinde heyecanına ortak olacak yamaç paraşütü deneyimli ve lisanslı pilotlar ile birlikte yaşayın.

Operasyon

Belirleyeceğiniz uçuş saatinden 1 saat önce sizleri servisimiz ile alıp ofisimize getiriyoruz. Diğer yolcularımız ile uçuş saatinde uçuş için hareket ediyoruz. Uçuş pistlerine araçlar ile çıkışımız yaklaşık 30 dk sürmektedir.

Hazırlık

Hava şartlarının uygun olduğu uçuş pistlerine gidip uçuştan önceki hazırlıkları yapıyoruz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlere uçuş hakkında kısa bir bilgi verip uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 

Uçuş

Uçuş gerçekleştikten sonra iniş anına kadar pilotlarımız ile keyifli ve güvenli uçuşlar yapılmaktadır. Uçuş süresince manzaranın ve uçuşun keyfini çıkartmanızı tavsiye ederiz. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Uçuş süresi 30 dk sürmektedir.

Fotoğraf ve Video

İniş yaptıktan sonra havada çekim yapılan fotoğraf, video ve 360 derece panoramik fotoğraflarınızı sizlere gösteriyoruz. Uçuş sonrasında fotoğraf ve video aldığınız takdirde telefonunuza aktarıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Yamaç Paraşütü Uçuşu
Yolcu Sigortanız
Milli Park Giriş Ücreti
Servis Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Fotoğraflar
Videolar
360 Panoramik Fotoğraflar

Yanınıza Almayı Unutmayın

Güneş Gözlüğü
Spor Ayakkabı

Fotoğraf

Uçuş sırasınca yaklaşık 100 adet fotoğraflarınız çekilmektedir. Fotoğraflarınızı uçuş sonrasında sizlere gösteriyoruz. Beğenip almak isterseniz telefonunuza aktarımları yapmaktayız.

Video (Youtube)

Uçuşunuzun en güzel anlarını kısa kısa videolar ile süslüyoruz. Sizlerde uçuştan sonra videolarınızı izleyebilirsiniz. Eğlenceli ve güzel videolarınızı telefonunuza aktarıyoruz.

360 Panoramik Fotoğraflar

Yenilenen kameralar ile kendinizi ve uçuşunuzu farklı açılardan izleyebilirsiniz. Yeni kamera ile çekilen fotoğrafları telefonunuza indirilecek olan bir uygulama ile kendinizde yapabilirsiniz.

Uçuş Şartları Nelerdİr ? 

Uçuş Şartları Nelerdir ?
105 KG. üstü kişiler ,(Bayanlarda Maksimum 90 KG.)
100 KG Altı Fakat Koşamayacak Olan Kişiler.
Hamile olan bayanlar.
Hastalık derecesinde panik atağı veya psikolojik rahatsızlığı olanlar.
Kardiyolojik hastalığı olan kişiler.
Aşırı alkol veya madde ilaç tesiri altında olan kişiler.


Uçuşta Yanınızda Bulunması Yasak Nesneler
Bozuk para, anahtar, cep telefonu, şahsi kameralar cebinizde ya da çantanızda rahatsız edecek araç gereçler bunların tümü uçuş süresi boyunca yasaktır. Dilerseniz uçuş öncesi eşyalarınızı ofisimize teslim edebilirsiniz. Uçuştan sonra güvenli bir şekilde geri alabilirsiniz.