jeep safarİ

SAKLIKENT TURU

jeep safarİ - saklıkent turu

Fethiyede yapılacak aktivitelerden bir tanesi olan Jeep Safari Turu ile sizlerde tatilinizi iyi değerlendirin.

Fethiye jeep safari etkinliklerimizde siz değerli müşterilerimize oldukça kapsamlı bir hizmeti oldukça uygun fiyatlara sunuyoruz. Yeri gelecek çocuk olacak yeri gelecek çamur banyosunda kalıcı güzelliği yakalayacaksınız. Turumuzda sizlere kaliteli hizmet olanakları sunabilmek için firma olarak her türlü ayrıntıyı düşünmekteyiz. Böylesi güzel bir jeep safari etkinliğinde geçireceğiniz zaman size çok şey katacak. Yolculuğumuz sizlerin otellerinizden oldukça lüks araçlarla buluşma noktasına götürülmek üzere alınmanızla başlıyor.  

Bu servis hizmeti ham olarak ödediğiniz ücrete dâhil olmakla birlikte oldukça konforlu bir seyahat imkânını da lüks araçlarımızla beraberinde getirmektedir. Bu aşamadan sonra Safari güzergâhına gelecek orada ise aileniz veya arkadaş grubunuz varsa bu unsurlar düşünülerek jeep dağıtımına katılacaksınız. Dağıtım gerçekleştikten hemen sonra başlayan eğlence sizi gün bitene kadar hiç bırakmayacak. Yolumuz üzerinde bazı köylerin merkezlerine düşen güzergâhımız dolayısıyla köylerde yer alan eşsiz tatlı insanlarla kalıcı bir diyalog kurma eğlencesine katılabilir köylerden geçerken çocuklarla su savaşı yaparak bu eğlencelerine ortak olabilirsiniz. Fethiye safari etkinliklerinde 4 adet muhteşem durağı ziyaret etmekteyiz.

Bu duraklarda olan ve yolculuk esnasında olan su temasından dolayı teknolojik aletlerinizi araç şoförüne teslim edebilir gereken mola dilimlerinde tekrara alabilirsiniz. Bunun yanında yine su teması ve çamur banyosundan dolayı yanınızda yedek kıyafet ve mümkünse ayakkabı yerine sandalet bulundurmanızı öneriyoruz. Hemen nelere gidip ne göreceğimizi anlatmaya başlayalım

Tlos Antik Şehri

Gizli şelale gibi muhteşem bir doğa harikasını izleme şansını bu tarih durağımızda bulacaksınız. Tarihi olarak en yakın tarihsel oluşumun MÖ 4. Ve 5. Yüzyılda yapıldığı bilinen adeta bir tarih cennetidir..

Saklıkent Kanyonu

Turumuz esnasında siz değerli müşterilerimize ham ücrete dâhil olan öğle yemeği hizmetini sunacağımız Saklıkent Kanyonu eşsiz görsel kalitesiyle sizlere yemeğinizi yerken doğal manzaraların eşliğinde farklı duygular yaşamanızı sağlıyor.

Yaka Park

Fethiye jeep safari etkinliklerinde oldukça eğlenceli vakitler geçireceğiniz bir başka durak ise Yaka park durağımızdır. Bu durakta günün yorgunluğunun bir kısmını atabilmeniz için sizlere eşsiz dinlenme alanlarımızda hizmet veriyoruz.

Karaçay Ve Çamur Banyosu

Firmamız tarafından sezonun öncesinde periyodik olarak temizlenen ve tıbbi olarak kanıtlanmış zararı bulunmayan çamur havuzlarında bu durağımızda eğlenecek, kokusu ve izi olmayan doğal çamurda cildinize sonunda istediği tazeliği verebileceksiniz. Turumuzun son durağıdır.